Własne gangi w GTA Online

Mimo, że od premiery Grand Theft Auto 5 minęły już ponad dwa lata, Rockstar wciąż rozwija swój popularny tytuł, skupiając się przede wszystkim na jego trybie multiplayerowym, czyli GTA Online. Firma zapowiedziała właśnie kolejne rozszerzenie, które pozwoli graczom zakładać własne gangi.

Rozszerzenie nazywa się Executives and Other Criminals i jak informuje producent, umożliwi graczom stworzenie własnej kryminalnej organizacji. DLC dostarczy nowe tryby rozgrywki, a także okazje do realizowania marzeń o luksusowym życiu. Pojawią się m.in. nowe apartamenty z możliwością pełnej personalizacji, a także domy na Vinewood Hills. Nowością będzie ekstrawagancki, wyposażony we własną załogę oraz upgrade’owalny super jacht, wyposażony w lądowisko dla śmigłowców, na którym będzie można urządzać imprezy. Nie zabraknie też nowych, jeszcze ciekawszych i bardziej luksusowych pojazdów.

Tanie gry na pc

Dobrą wiadomością jest to, że Executives and Other Criminals będzie dodatkiem całkowicie darmowym i pojawi się w sprzedaży już w najbliższą środę. Zła wiadomość jest natomiast taka, że nie zagrają w niego posiadacze konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Źródło: Gamespot.com

You may also like...