World of Warcraft ma już tylko 5,5 mln subskrybentów

Ilość graczy płacących abonament za zabawę w World Of Warcraft spada w coraz szybszym tempie. Po premierze ostatniego dodatku było ich wprawdzie ponad 10 milionów, lecz teraz zostało zaledwie 5,5 mln osób.

Oznaki zmęczenia grą World Of Warcraft są już coraz bardziej zauważalne. Wprawdzie ubiegłoroczny dodatek Warlords of Draenor zwiększył liczbę subskrybentów do 10,4 mln, jednak od tego czasu z każdym miesiącem grono osób opłacających abonament staje się coraz mniej liczne i obecnie wynosi jednie 5,5 mln.
To gigantyczny spadek i być może dlatego Blizzard chce jak najszybciej wprowadzić do sprzedaży kolejny dodatek Legion, gdyż jak wynika z najnowszych doniesień, firma już przygotowuje się do jego przedsprzedaży (https://technogadzet.pl/2015/11/02/blizzard-przygotowuje-przedsprzedaz-world-of-warcraft-legion/). Na zbliżającym się Blizzconie 2015, który rozpocznie się pod koniec tego tygodnia, powinniśmy poznać jego dokładną datę premiery.

Tanie gry na pc

Firma z pewnością liczy też, że zbliżająca się przyszłoroczna premiera filmu Warcraft, którego pierwszy zwiastun także zobaczymy na Blizzconie, przynajmniej czasowo zwiększy popularność flagowego MMORPG.

Źródło: IGN.com

You may also like...