Wowfixit – płynna ochrona ekranu smartfona

Ekran każdego urządzenia dotykowego wymaga ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Czy jednocześnie może być chroniony przed wilgocią, osadzaniem się zanieczyszczeń i bakterii? I czy powłoka stanowiący taką ochronę może nie pogarszać jakości wyświetlanego obrazu, tak, jak czynią to tradycyjne folie ochronne? Tak, a umożliwia to Wowfixit.

Odpowiedź na te wszystkie pytania jest twierdząca. Rozwiązaniem jest płynny środek, zapewniający doskonałą ochronę szklanych powierzchni – Wowfixit, dostępny w NTT System. Folie ochronne trzeba dopasowywać do konkretnego modelu urządzenia. I nakładać z ogromną wprawą, by miedzy powierzchnią ekranu a folią nie pozostały pęcherzyki powietrza. Aplikacja preparatu Wowfixit zdecydowanie prostsza, Wowfixit chroni przed zadrapaniami, wilgocią, zanieczyszczeniami i bakteriami, i jest niewidoczny, a nawet poprawia jakość obrazu przez zwiększenie nasycenia barw i jasności.

Wowfixit to zupełnie nowa jakość rozwiązań stosowanych do ochrony ekranów dotykowych – mówi Aneta Biel, kierownik działu Akcesoria i Sieci w NTT System. – To nanotechnologia. Zamiast grubej warstwy sztucznego tworzywa mamy płyn, który nakłada się bez pęcherzyków. Polepsza nie tylko jakość obrazu ale też obiektywu. Ponadto usuwa z wyświetlacza 96 proc. bakterii, nie zawiera toksycznych substancji i jest przyjazny dla środowiska.

Produkt jest dostępny dla partnerów NTT System oraz dla klientów indywidualnych w sklepie internetowym w cenie 40 zł brutto. Znacznie taniej możecie kupić taką powłokę na tej stronie. Kosztuje ona bowiem poniżej 3 dolarów z darmową przesyłką do naszego kraju.

Wowfixit

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...