Wrześniowa poprawka bezpieczeństwa wyszła na trzy kolejne smartfony Samsunga

Galaxy A80, Galaxy S8 oraz Galaxy A5 2017 to kolejne smartfony Samsunga, które otrzymały wrześniowy pakiet bezpieczeństwa. Można go pobrać w wielu krajach na całym świecie.

Wrzesień ma się wprawdzie ku końcowi, jednak Samsung wciąż kontynuuje dystrybucję najnowszego zbiorczego pakietu bezpieczeństwa. Paczka zawiera kilkanaście łatek do bardziej lub mniej groźnych luk w zabezpieczeniach Androida. Znajdziemy w niej także szereg poprawek przeznaczonych do firmowego oprogramowania producenta.

Tym razem wrześniową poprawkę otrzymały trzy kolejne modele koreańskiego producenta. Są to Galaxy A80, rodzina Galaxy S8 oraz Galaxy A5 2017. Aktualizacja dla pierwszego z wymienionych modeli nosi numer A805FXXS2ASI2. Można ją już pobrać w Chile, Brazylii, Ekwadorze, Peru, Gwatemali, Paragwaju, Panamie, Meksyku oraz Indiach.

Aktualizacja dla Galaxy S8/S8+ ma numer G95*FXXS5DSI1 i dostępna jest w Holandii, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech oraz Boliwii. Natomiast dla Galaxy A5 2017 pakiet nosi numer A520FXXUBCSI1 i można go pobrać w Chorwacji, Rosji, Kazahstanie oraz na Ukrainie.

Tradycyjnie posiadacze wymienionych modeli powinni sprawdzić w ustawieniach telefonu, czy aktualizacja nie oczekuje już na pobranie. Nie zawsze pojawia się bowiem komunikat informujący o jej dostępności.

Galaxy S8

Źródło

You may also like...