Wybuchający telefon uszkodził genitalia indyjskiemu rolnikowi

48-letni indyjski rolnik doznał sporych obrażeń genitaliów, w wyniku eksplozji telefonu znajdującego się w kieszeni. Tym razem nie była to jednak wina sprzętu, lecz czynnika zewnętrznego.

Wybuchające baterie smartfonów nie są może czymś powszechnym, ale takie wypadki się zdarzają i dotyczą praktycznie każdej marki. Nieco inaczej wyglądał jednak przypadek eksplozji telefonu, znajdującego się w spodniach indyjskiego rolnika.

48-latek ucierpiał w wyniku wybuchu telefonu, spowodowanego przez uderzenie błyskawicy. Mieszkaniec wioski Jhallay, zlokalizowanej w odległości 60 km od stolicy powiatu Madhya Pradesh, w czasie deszczu stał w pobliżu stawu, mając rozłożony parasol. Prawdopodobnie to on ściągnął błyskawicę, która uderzyła jego telefon.

Duży ładunek elektryczny przenoszony przez błyskawicę wywołał eksplozję urządzenia, która z kolei spowodowała spore obrażenia genitaliów mężczyzny. Poszkodowany szybko trafił do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze.

Nie jest to pierwszy przypadek eksplozji telefonu trzymanego w spodniach, który miał miejsce w Indiach. Jakiś czas temu przydarzyło się to 41-letnimu robotnikowi Rambharose Raikwarowi. Mężczyzna o północy szedł do pracy, gdy sprzęt wybuchł w kieszeni, podpalając spodnie i powodując poważne oparzenia.

telefonu

Źródło: Indiatimes.com

You may also like...