Wyciekła specyfikacja modelu Oppo F5

W sieci pojawiła się specyfikacja najnowszego smartfona chińskiej firmy Oppo. Model Oppo F5 będzie mieć swą oficjalną premierę już 26 października.

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia o nowym smartfonie Oppo F5, nad którym pracuje chiński producent. Dotychczas niewiele było na jego temat wiadomo, ale teraz w sieci pojawiły się informacje o jego specyfikacji technicznej.

Wyłania się z nich obraz porządnego sprzętu, który powinien zadowolić gusta nawet wymagających użytkowników. Telefon dostanie bowiem 6-calowy wyświetlacz w modnych ostatnio proporcjach 18:9. Będzie to matryca IPS o rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli.

Pod jego maską znajdzie się Snapdragon 660, wspierany przez 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci użytkowej. Zwykle nowe smartfony mają podwójny tylny aparat. W tym modelu będzie nieco inaczej. Główny aparat będzie pojedynczy z 20 MP matrycą. Podwójny ma być natomiast przedni aparat, który dostanie dwa 12 MP sensory i autofokus.

Ciekawostką ma być zaimplementowana w aparacie sztuczna inteligencja, która rozpozna płeć i wiek fotografowanej osoby. Następnie tak dobierze parametry pracy aparatu, by uzyskać jak najlepszy efekt wykonanego zdjęcia.

Smartfon obsługiwać ma również dwie karty SIM, a jego bateria będzie mieć pojemność 4000 mAh. Systemem operacyjnym ma być Android 7.0 Nougat. Premiera tego modelu odbędzie się 26 października i wtedy poznamy jego dokładne wyposażenie oraz cenę.

Oppo F5

Źródło: Neowin.net

You may also like...