Wyciekło nowe zdjęcie iPhone’a SE

Jeśli wierzyć plotkom, iPhone 5SE, budżetowa wersja nowego smartfona Apple, jest już w produkcji i zostanie pokazana 18 marca. Tymczasem do sieci trafiło najnowsze zdjęcie przedstawiające ten produkt.

Kilka dni temu informowałem, że iPhone 5SE zadebiutuje 18 marca, równocześnie z iPadem Air 3. Oczywiście są to doniesienia nieoficjalne, ale już już pewne, że nowy smartfon trafił do produkcji, gdyż w sieci pojawiło się nowe zdjęcie, przedstawiające ten model.



Prawdopodobnie nie jest to jeszcze ostateczny projekt, jednak ze zdjęcia widać, że producent nie zastosował w nim ochronnych metalowych płytek, które są instalowane w droższych modelach i zwiększają wytrzymałość sprzętu na zginanie. Brakuje w nim też technologii 3D Touch, ale nie powinno to być dużym zaskoczeniem, ponieważ iPhone 5SE ma być tańszy, więc jasne jest, że dla obniżenia ceny musiał zostać pozbawiony niektórych elementów.

Z doniesień analityków wynika, że smartfon otrzyma 12 Mpix kamerę, czyli taką samą, jaką posiadają iPhone 6s oraz iPhone 6s Plus i będzie dostępny wersji z 16 GB oraz 64 GB pamięci użytkowej. Zasilać będzie go akumulator o pojemności 1642 mAh, co może wydawać się wartością niezbyt dużą, ale Apple twierdzi, że powinien wystarczyć na około dwa dni normalnego użytkowania, co przekłada się na 14 godzin rozmów poprzez sieć 3G.

Zobacz najtańsze smartfony

iPhone 5SE kosztować ma około 380 euro za wersję z 16 GB pamięci flash, a w sprzedaży pojawi się w drugiej połowie marca.

Źródło: Softpedia.com



You may also like...