Wyciekło zdjęcie flagowej Nokii P

Powoli poznajemy kolejne modele smartfonów, które będą sprzedawane pod szyldem Nokii, Niedawno HMD zaprezentowało tani telefon Nokia 150, a teraz do sieci wyciekło zdjęcie flagowego modelu Nokia P.

Fiński koncern Nokia już niebawem ponownie zaistnieje na rynku smartfonów, choć tym razem legendarna firma nie będzie produkować tych urządzeń samodzielnie. Przedsiębiorstwo na 10 lat udzieliło bowiem licencji fińskiej firmie HMD, która będzie je projektować, produkować i sprzedawać.W planach jest kilka różnych modeli przeznaczonych na każdą kieszeń i spełniających potrzeby różnych klientów. Parę dni temu mieliśmy okazję zapoznać się z tanim telefonem komórkowym Nokia 150, a teraz pojawiło się zdjęcie urządzenia z drugiego końca skali cenowej, czyli flagowego modelu Nokia P.

Zdjęcie opublikowane na chińskim portalu społecznościowym Weibo, przedstawia prototyp nowej Nokii, która będzie bardzo interesującym sprzętem.Źródła twierdzą, że Nokia P będzie wyposażona w ekran o rozdzielczości QHD, najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 835, a także 23 Mpix aparat z optyką opracowaną przez inżynierów firmy Carl Zeiss.

Nowa Nokia zostanie oficjalnie zaprezentowania podczas targów MWC 2017, które odbędą się pod koniec lutego.

Źródło: MyDrivers.com

You may also like...