Wyciekły fotki JiaYu G4

Kolejny chiński producent smartfonów przestawia się na czterordzeniowe procesory. Firma JiaYu chce się zrehabilitować po poprzednim, niezbyt udanym modelu i zapowiada jego następcę.

JiaYu G4 ma sprawić, że konsumenci zapomną o poprzednim, niezbyt udanym modelu G3 i popędzą do sklepu kupować nowy. Szczególnie, że patrząc na specyfikację techniczną, będzie to przyzwoity smartfon z 4-rdzeniowym procesorem MT6589, 4,7-calowym ekranem OGS HD, 2 GB pamięci RAM oraz 13-Mpix aparatem.Krążące w sieci pierwsze fotki nowego telefonu nie są szczególnie zachęcające. Jego wzornictwo jest toporne i daleko mu do lekkości Apple, czy Samsunga. A przynajmniej tak to wygląda na zdjęciach, bo jeśli spojrzymy na specyfikację to okazuje się, że jego obudowa ma tylko 8,2 mm grubości.

Chyba, że zdecydujemy się na drugą wersję (w sprzedaży będą dwa warianty) o grubości 10 mm. I chyba będzie to lepsze rozwiązanie, bo grubsza wersja posiadać ma 3000 mAh baterię, zaś cieńsza tylko 1,800 mAh. JiaYu G4 kosztować ma 160 USD.

Źródło: Gizchina.com

You may also like...