Wyciekły specyfikacje Lumii 520 i 720?

Fiński koncern Nokia szykuje dwa nowe modele smartfonów z rodziny Lumia. Pierwszy z nich to model low-end, model Lumia 520, zaś drugi to Lumia 720, plasująca się gdzieś pośrodku.

W sieci pojawiły się plotki dotyczące rzekomej specyfikacji technicznej obu wymienionych modeli, która ma być ponoć zbliżona do modeli 510 oraz 710. W przypadku Lumii 520 powinniśmy oczekiwać 4-calowgo ekranu, z poziomem czułości zbliżonym do wyświetlacza z Lumii 920, a także dwurdzeniowego procesora 1GHz, 512 MB RAM’u oraz 8 GB pamięci flash rozszerzalnej kartą microSD. Wspomina się tez o 5 Mpix kamerze z tyłu oraz o braku kamery przedniej.

Lumia 720 otrzyma 4,3-calowy ekran Nokia Clear Black, oraz resztę podzespołów identyczną z modelem 520, a więc ten sam procesor, pamięć RAM oraz pamięć użytkową. Różnice będą natomiast w kamerach, a więc z tyłu pojawi się aparat z 6 Mpix sensorem, zaś z przodu z 2 Mpix. Oba modele mają używać systemu Windows Phone 8.

Specyfikacja nie jest potwierdzona, ale za kilka dni odbędzie się Mobile World Congress 2013, na którym Nokia na pewno je zaprezentuje.

Źródło: Mynokiablog.com

You may also like...