Wyciekły szczegóły nowego smartwatcha i smartbanda Huawei

Koreańskie media ujawniają szczegóły najnowszego smartwatcha i smartbanda firmy Huawei. Poznaliśmy ich robocze nazwy oraz kształty obudowy.

Koncern Huawei nie zaniedbuje rynku urządzeń noszonych i planuje wprowadzić na niego najnowszy smartband oraz smawartch. Jeden z blogerów działających na platformie Weibo zdradził nam kilka szczegółów dotyczących nadchodzącego sprzętu.

Według opublikowanego przez niego screenshota, nowy smartwatch nosi roboczą nazwę Stia. Wynika z niego również, że sprzęt będzie miał okrągłą kopertę, a więc nie będzie się znacząco różnił od poprzednich zegarków chińskiej marki.

Huawei

Screenshot smartbanda sugeruje nam natomiast, że produkt nosi roboczą nazwę Fides. Urządzenie ma także prostokątny wyświetlacz oraz umieszczony pod nim okrągły przycisk, służący do nawigowania po wbudowanym menu.

Huawei

Nieoficjalnie mówi się również, że będzie to prawdopodobnie następca smartbandów Huawei Band 4 oraz Band 4 Pro. Niestety nie znamy jego szczegółów techniczny, ale oczywiście możemy spodziewać się funkcjonalności zbliżonej do wcześniejszych modeli.

Źródło

You may also like...