Wydajna pamięć Avexir Blitz Red Dragon

Dla zapewnienia naszemu systemowi najwyższej wydajności pracy, nie możemy ograniczać się tylko do lepszej karty graficznej, lub procesora. Równie istotnym elementem komputera dla gracza, jest bardzo szybka pamięć RAM.

Avexir Blitz Red Dragon to najnowsza propozycja przeznaczona dla najbardziej wymagających graczy, budujących konfiguracje zdolne do obsłużenia nowych tytułów z maksymalnymi ustawieniami jakości grafiki. Najnowsze pamięci w standardzie DD3, w zależności od modelu taktowane są zegarem od 1600 MHz (CL9) do 3200 MHz (CL13), a dla zapewnienia lepszego odprowadzania ciepła wyposażono je w wydajne, kolorowe radiatory ozdobione graficznymi motywami ze smokiem.

Pamięć można wykorzystać nie tylko w trybie dwu, lecz także czterokanałowym, zapewniającym znacznie większą wydajność całego sprzętu, tak potrzebną w przypadku graczy.

Avexir Blitz Red Dragon mimo dużej wydajności, wcale nie są tak drogie, jak można by się spodziewać. Zestaw 8 GB CL9 1600 MHz kosztuje 100 Euro. Najwięcej zapłacimy za 4-kanałowy zestaw 32 GB 1866 MHz CL11, który kosztuje 355 Euro.

Źródło: Caseking.de

You may also like...