Wysokiej jakości zdjęcia Galaxy S8

Samsungowi najwyraźniej nie udaje się utrzymać w tajemnicy wyglądu Galaxy S8, gdyż nie ma praktycznie tygodnia, by w sieci nie pojawiały się przedstawiające go zdjęcia oraz filmy. Najnowsze zdjęcia pochodzą z witryny Slashleaks.

Co prawda rynkowa premiera Galaxy S8 nieco się opóźni i zamiast 21 kwietnia, smartfon trafi do sprzedaży 28 kwietnia. Ale za to do tej pory będziemy już znać każdy szczegół jego wyglądu.W sieci co chwila pojawiają się bowiem materiały z nim związane w postaci filmów oraz zdjęć. Najnowsze fotki zamieściła znana strona Slashleaks i w porównaniu do poprzednich materiałów, te mają doskonałą rozdzielczość, wyraźniej prezentując każdy detal nowego telefonu.

Przedstawiają zarówno standardowy model Galaxy S8, jak i jego większą wersję Galaxy S8 Plus. Można na nich obejrzeć m.in., tackę na kartę SIM, gniazdo ładowania telefonu oraz gniazdo słuchawkowe, jak również moduł przedniej kamery z dodatkowymi sensorami.

Na zdjęciach widać również ekranowe przyciski, które zastąpiły dotychczasowe rozwiązanie, a które ponoć działać mają również na zablokowanym ekranie, gdyż są częścią technologii always-on display.

Przypomnę, że w tym miesiącu odbędzie się oficjalna prezentacja Samsunga Galaxy S8, na której poznamy oficjalne szczegóły techniczne oraz cenę nowego modelu.

Źródło: Slashleaks.com

You may also like...