Wyze Sense tanim sposobem ochrony przed włamywaczami

Firma Wyze zajmująca się produkcją sprzętu do ochrony naszych domów, zaprezentowała kolejny produkt. Jest nim tani sensor Wyze Sense, współpracujący z kamerami monitoringu.

W dzisiejszych czasach warto odpowiednio zabezpieczyć nasz dom przed włamywaczami. Nowoczesne i zaawansowane systemy alarmowe są dość drogie, więc nie każdego na nie stać. Na rynku można jednak znaleźć także tańsze i równie funkcjonalne rozwiązania, których producentem jest Wyze.

Wyze Sense

Firma zaprezentowała właśnie kolejny produkt z kategorii domowych systemów bezpieczeństwa, który nazywa się Wyze Sense. Jest to tani sensor, współpracujący z zainstalowanymi już w naszym domu kamerami monitoringu. Kosztujący zaledwie 20 dolarów zestaw, zawiera dwa kontaktowe sensory, czujnik ruchu oraz mostek Wyze Bridge, zapewniający komunikację wszystkim elementom zestawu.

Wyze Sense

Mostek podłączamy do posiadanych kamer, dzięki czemu aktywacja któregoś z sensorów automatycznie włączy nagrywanie. Natomiast kontaktowe sensory umieszcza się np., na drzwiach lub oknach i gdy ktoś je otworzy, natychmiast to wykrywają. Z kolei sensor ruchu wykrywa poruszające się obiekty na ustalonym obszarze. Gdy system zostaje aktywowany, wówczas właściciel otrzymuje powiadomienie na swego smartfona.

Wyze Sense

Wyze Sense jest już dostępny w przedsprzedaży, natomiast na sklepowe półki trafi już 8 maja.

Źródło: Wyze.com

You may also like...