X-Doria – eleganckie obudowy do iPhone’a

Amerykańska firma X-Doria zaprezentowała nowe modele etui z serii Defense Lux. Obudowy przeznaczone do iPhone’a 7 oraz 7 Plus charakteryzują się nie tylko elegancją, ale także wysokim poziomem ochrony.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli obudów do smartfonów, oferujących różny wygląd i poziom ochrony przed uszkodzeniami. Jeśli jednak chcemy mieć etui, które ocali nasz sprzęt przed zniszczeniem, a równocześnie jest bardzo eleganckie, to sięgamy po produkt firmy X-Doria.Amerykańskie przedsiębiorstwo pokazało nowe modele obudów z rodziny Defense Lux. Defense Lux Wood nie tylko zapewniają doskonałą ochronę przed upadkiem, wytrzymując wojskowe standardy testów, ale też bardzo ładnie się prezentują. Wszystkie modele wykonano z anodyzowanego aluminium, połączonego z prawdziwym drewnem.

Wnętrze obudów wyłożono miękką gumą, która amortyzuje uderzenia, natomiast ich ramkę wykonano z aluminium i wyposażono w metalowe przyciski, stanowiące dodatkową barierę chroniącą telefon przed otoczeniem.

X-Doria deklaruje, że iPhone ubrany w jego etui wytrzyma upadek na beton z wysokości 2 metrów. Obudowy dostaniemy na stronie producenta w cenie 39,99 dolarów.

Źródło: Xdorialife.com

You may also like...