Xbox One S zmieniony w laptopa

Xbox One S na pewno nie jest konsolą przenośną, gdyż wymaga do działania monitora. Znany modder Ez Zarick postanowił to jednak zmienić i stworzył produkt o nazwie XBOOK ONE S.

XBOOK ONE S jest konsolą przerobioną na styl laptopa i dzięki takiej modyfikacji, ten popularny sprzęt stał się całkowicie mobilny, gdyż pozwala bawić się grami również poza domem, choć nie w leśnej głuszy.Zack jest obok Bena Heckendorna jednym z najbardziej znanych modderów, który od lat zajmuje się różnymi przeróbkami. Tym razem wziął na warsztat najnowszą konsolę Microsoftu Xbox One S. Umieścił ją w specjalnej obudowie, w której zainstalował dodatkowo 19-calowy ekran. Oczywiście obudowa jest nie tylko wytrzymała, ale też bardzo lekka, aby przenoszenie konsoli nie stanowiło problemu.

Niestety wyświetlacz ma rozdzielczość tylko 720p, ponieważ Zack nie był w stanie znaleźć wyświetlacza w tym rozmiarze, który oferowałby większą rozdzielczość. Naturalnie konsolę można podpiąć przez HDMI do dużego telewizora 4K. Nie ma też baterii, aby nie zwiększać ciężaru sprzętu. Dlatego choć możemy zabrać XBOOK ONE S z domu, to nadal musimy mieć w pobliżu elektryczne gniazdko.

XBOOK ONE S nie jest jednak sprzętem tanim. Za wersję 500 GB trzeba zapłacić 1495 dolarów. Wariant z 1 TB dyskiem kosztuje już 1545 dolarów.

Źródło: Xbookone.comYou may also like...