Poznaliśmy polskie ceny najnowszego Xiaomi Mi 9 SE

Xiaomi Mi 9 SE jest wreszcie dostępny na europejskich rynkach. Międzynarodowa wersja smartfona pojawiła się w Holandii, gdzie kosztuje 399 euro.

Całkiem niedawno firma Xiaomi wprowadziła na rynek swój najnowszy smartfon Xiaomi Mi 9 SE. Niestety jego dostępność była dotąd ograniczona tylko do rodzimego rynku producenta, więc jego zakup nie był łatwy. Na szczęście sytuacja okazała się tylko przejściowa i nowy produkt wreszcie trafił do Europy.

Na razie oferuje go kilku internetowych sprzedawców z Holandii, którzy wycenili sprzęt na kwotę 399 euro bez umowy z operatorem. Co ciekawe w ofercie dostępny jest wyłącznie wariant wyposażony w 128 GB pamięci użytkowej. Trzeba to mieć na uwadze podczas kupowania telefonu, gdyż nie każdy chce mieć tak dużo pamięci flash. Na razie zakup innej wersji nie jest możliwy, choć w ofercie jest jeszcze model z 64 GB pamięci.

Xiaomi Mi 9 SE oferuje swym nabywcom 5,97″ wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 2340 pikseli oraz procesor Snapdragon 712 z 6 GB RAM. Do robienia zdjęć i nagrywania filmów w jakości nawet 4K służy natomiast potrójny aparat tylny. Składa się z 48 MP sensora z przysłoną f/1.8, 13 MP szerokokątnej soczewki f/2.4 oraz 8 MP teleobiektywu f/2.4. Przednia kamera ma natomiast aż 20 MP i nagrywa wideo w Full HD.

Na polskim rynku nowy smartfon Xiaomi będzie oferowany w cenie 1499 zł w wersji z 64 GB pamięci. Jeżeli chcielibyśmy zakupić wariant dysponujący 128 GB pamięci flash, musimy przygotować 1599 zł. . W sklepach sprzęt pojawi się już pod koniec bieżącego miesiąca.

Xiaomi Mi 9 SE

Źródło: Androidplanet.nl

You may also like...