Xiaomi Mi5 najmocniejszym smartfonem na rynku

Benchmark AnTuTu przedstawił najnowsze zestawienie najmocniejszych smartfonów w pierwszym kwartale tego roku. Prym wiedzie Xiaomi Mi5, najnowszy sprzęt koncernu, coraz częściej określanego mianem chińskiego Apple.

Jeśli macie zamiar zakupić nowego smartfona, a najważniejszym kryterium jest dla Was wydajność, to najlepszym wyborem będzie Xiaomi Mi5, który kilka tygodni temu trafił do sprzedaży. Tak wynika z najnowszego zestawienia benchmarka AnTuTu, który przygotował raport dotyczący najmocniejszych smartfonów w pierwszym kwartale bieżącego roku.Chiński produkt okazał się nieco mocniejszy od Galaxy S7 Edge oraz iPhone’a 6s, a także bije na głowę iPhone’a 6, Galaxy S6, a nawet Huawei Mate 8.

Xiaomi Mi5 jest tym bardziej warty zakupu, bo jest nie tylko mocniejszy od konkurentów, ale też zdecydowanie od nich tańszy. Najsłabszy wariant oferowany jest w cenie nieznacznie przekraczającej 300 dolarów, czyli mniej niż połowę tego co trzeba zapłacić za Samsunga Galaxy S7 Edge, którego na polskim rynku dostaniecie za 3495 zł.

Źródło: Antutu.comYou may also like...