Xiaomi zapewni w naszym domu czystą i bezpieczną wodę do picia

Do sprzedaży trafił właśnie najnowszy filtr wody Xiaomi Mijia Water Purifier 1600G. Urządzenie ma sześciostopniowy system filtracji i potrafi napełnić szklankę w czasie 2,1 sekundy.

Jeśli wasza woda dostarczana wodociągami jest tak bardzo chlorowana, że nie nadaje się do picia, to potrzebujecie sprzętu, który ją oczyści. Tak się składa, że do sprzedaży trafił właśnie nowy filtr wody Xiaomi Mijia Water Purifier 1600G, który może być bardzo przydatny w każdym domu.

Urządzenie ma wydajność 4,25 litra na minutę, a więc napełnienie szklanki wodą zajmuje mu zaledwie 2,1 sekundy. Tak duża wydajność to zasługa wbudowanego zbiornika, w którym znajduje się filtrowana woda. Dzięki temu jest dostępna natychmiast po odkręceniu kranu. Oczywiście urządzenie jest inteligentne, więc automatycznie wymienia wodę jeśli przez pewien czas nie zostanie zużyta, aby cały czas była świeża.

Produkt posiada sześciostopniowy system filtracji, który według producenta usuwa z wody 99,7% szkodliwych substancji, takich jak chlor. Wykorzystuje w tym celu dwugłowicową, ośmiokomorową pompę o niskim hałasie podczas pracy. Natomiast wydajność filtrów wynosi około 6200 litrów, zanim trzeba je będzie wymienić.

Xiaomi Mijia Water Purifier 1600G

Producent zapewnia też, że klient otrzyma sprzęt wraz z darmowymi wymiennymi filtrami. Zapas ten wystarczy na około sześć lat użytkowania, co zdecydowanie obniża koszty eksploatacji. Natomiast element filtrujący obejmuje dwuletnia gwarancja.

Xiaomi Mijia Water Purifier 1600G ma wbudowany w kran ekran OLED, na którym w właściciel uzyska informacje dotyczące jakości wody. Z ekranu może też sprawdzić żywotność filtra, a także zużycie wody. Oczywiście te same informacje dostarcza również firmowa aplikacja Mijia.

Xiaomi Mijia Water Purifier 1600G

Produkt obecnie można kupić w przedsprzedaży na chińskim rynku, zaś jego cena w przeliczeniu na złotówki wynosi 2760 zł. W tej chwili nie mamy informacji, czy urządzenie pojawi się także na pozostałych rynkach.

Źródło

You may also like...