Xiaomi Pocophone F1 ponownie w benchmarku Geekbench

Benchmark Geekbench ponownie przetestował najnowszego Xiaomi Pocophone F1. Tym razem, sprawdzianowi wydajności poddano wariant posiadający 8 GB pamięci RAM.

W środę odbędzie się oficjalna indyjska premiera najnowszego smartfona Xiaomi. My natomiast już teraz możemy przekonać się jak wydajny jest nowy model, gdyż produkt pojawił się w benchmarku GeekBench.

Dodam, że nie jest to pierwszy test Xiaomi Pocophone F1 przeprowadzony w popularnym benchmarku sprawdzającym wydajność urządzeń mobilnych. Poprzednio testowano wariant z 6 GB RAM, natomiast teraz na warsztat wzięto topową odmianę wyposażoną w 8 GB pamięci. Oczywiście jest to flagowiec, więc pod maską siedzi w nim Snapdragon 845, który w teście pojedynczego rdzenia osiągnął 2451 punktów, zaś w teście wielu rdzeni zdobył 8898 punktów. Ten wynik nie różni się znacząco od innych smartfonów posiadających ten procesor Qualcomma, takich jak OnePlus 6, Xiaomi Mi 8, czy też HTC U12+.

Oprócz wydajnego procesora, smartfon otrzyma również 5,99″ ekran IPS z notchem, a także podwójną kamerę główną. Plotki sugerują również obecność całkiem sporych rozmiarów akumulatora o pojemności 4000 mAh, współpracującego z technologią szybkiego ładowania Quick Charge 3.0.

Dodam jeszcze, ze smartfon przewidziany jest głównie na rynki Chin oraz Indii.

Xiaomi Pocophone F1

Źródło: Geekbench.com

You may also like...