Z Microsoftem staniesz się bogaty

Kto z nas nie chciałby zarobić ogromnych pieniędzy i specjalnie się przy tym nie narobić. Mogłoby się wydawać, że to zbyt piękna wizja, by mogła być prawdziwa. A jednak istnieje szansa na niezły zarobek i daje nam ją Microsoft.

Kilka dni temu pisałem, że Microsoft płaci firmom za produkcję aplikacji pod system Windows Phone 8 i można na tym zarobić niezłe pieniądze. Firma ma jeszcze jedną, bardzo ciekawą ofertę, w której nie trzeba tworzyć aplikacji, lecz wyszukiwać błędy w najnowszej wersji systemu operacyjnego Windows 8.1, którą amerykański koncern przygotowuje już od jakiegoś czasu.

Oferta jest wyjątkowo atrakcyjna, ponieważ każdy kto odkryje w systemie lukę, może zarobić 100,000 dolarów, a dodatkowo dostanie jeszcze 50,000 jeśli zaproponuje sposób zablokowania potencjalnego ataku hakera.

To najwyższe nagrody, ale można zarobić też nieco mniejsze kwoty za mniej istotne błędy. Na przykład 11,000 dolarów otrzymamy za odnalezienie błędu, który mógłby wpłynąć na funkcjonowanie przeglądarki Internet Explorer 11.

Więcej informacji na temat programu testowego, znajdziecie tutaj.

Źródło: Microsoft.com

You may also like...