Zapowiedź Red Dead Redemption 2 już w tym tygodniu?

Źródła donoszą, że jeszcze w tym tygodniu powinniśmy usłyszeć zapowiedź kontynuacji popularnej gry Red Dead Redemption, którą można określić mianem GTA na Dzikim Zachodzie.

Wydana w 2010 roku gra Red Dead Redemption, jest jedną z niewielu produkcji, które ukazały się na konsole, lecz nigdy nie zostały przeniesione na peceta. Rockstar chce naprawić ten błąd, przygotowując jej zremasterowaną wersję, a także kontynuację, której oficjalna zapowiedź odbędzie się w tym tygodniu.Zanim będziemy mogli zagrać w Grand Theft Auto 6 minie jeszcze kilka lat. Przez ten czas nie będziemy się jednak nudzić, gdyż Rockstar szykuje nam grę Red Dead Redemption 2, kontynuację hitu sprzed sześcju lat. Nowa produkcja miała zostać zapowiedziana na tegorocznych targach E3, jednak nic z tego nie wyszło. Najnowsze plotki mówią jednak, że Rockstar Games zaprezentuje tytuł już jutro, podczas imprezy PlayStation Meeting, na której Sony pokaże nowe konsole.

W tym tygodniu może również zostać ogłoszona zremasterowana wersja Red Dead Redemption, która zostanie wydana na PC, Xboxa One oraz PlayStation 4. Są to póki co tylko plotki, ale nie da się ukryć, że wiele osób z pewnością chętnie zagrałoby w tę popularną produkcję dopasowaną do współczesnych standardów, jak również w jej kontynuację.

Aktualizacja: Niestety doniesienia o kontynuacji gry okazały się oszustwem. Plakat wzięty rzekomo za zapowiedź produkcji, został stworzony przez jednego z fanów. Remaster pierwszej części jest natomiast jak najbardziej prawdziwy.

Źródło: Segmentnext.comYou may also like...