Zauba wskazuje na Galaxy Note 7 edge

Indyjska witryna Zauba, zajmująca się śledzeniem wszystkich urządzeń elektronicznych importowanych do kraju donosi o podzespołach dla Galaxy Note 7 edge, co sugerowałoby, że wcześniejsze doniesienia o zmianie numeracji biznesowego phabletu mogą być prawdziwe.

Kilka dni temu pojawiły się plotki, że Samsung może zmienić numerację urządzeń z rodziny Note i zamiast Galaxy Note 6, wprowadzić do sprzedaży Galaxy Note 7. Firma chce w ten sposób uniknąć wprowadzania klientów w konsternację, którzy widząc urządzenie oznaczone cyfrą 6 mogliby pomyśleć, że mają do czynienia ze starszym modelem.Doniesienia były oczywiście niepotwierdzone, jednak mogą okazać się prawdziwe. Wskazywałaby na to indyjska strona Zauba, która zajmuje się śledzeniem wszystkich urządzeń elektronicznych importowanych do tego kraju. W jej bazie danych znalazł się metalowy panel przedni dla modelu SM-935G.

Jego numer wskazuje, że mamy tu do czynienia z produktem należącym do rodziny Galaxy Note, a skoro warianty edge oznaczane są cyfrą 5, może tu oznaczać, że chodzi o Galaxy Note 7. Skąd przypuszczenie, że jest to Note 7, a nie Note 6? Wynika to bowiem z numeracji, gdyż Galaxy S7 ma numer SM-G930, natomiast Galaxy S7 edge oznaczono numerem SM-G935.

Naturalnie to wciąż tylko spekulacje i jak będzie naprawdę przekonamy się dopiero w sierpniu, gdy Samsung wreszcie pokaże swój najnowszy phablet.

Źródło: Zauba.comYou may also like...