Zbudował sobie Lamborghini z papieru

Co zrobić, jeśli chciałoby się posiadać super auto, takie jak Lamborghini, lecz stan konta wyraźnie sugeruje, że stać nas najwyżej na komunikację miejską? To proste, można go zbudować samemu.

Kilka miesięcy temu pisałem o pewnym Chińczyku, który zbudował Lamborghini we własnym garażu. Dziś mam równie efektowny projekt, super auta stworzonego z papieru. Nie da się wprawdzie wyjechać nim na drogę, ale za to prezentuje się bardzo efektownie.

Artysta Taras Lesko, postanowił że zyska sławę w internecie, budując replikę policyjnego Lamborghini Aventadora. Jako budulca użył najprostszego materiału dostępnego w każdym domu, czyli papieru. Wykonał więc dziesiątki wydruków poszczególnych elementów auta zaprojektowanych w programie graficznym, a następnie pracowicie je posklejał.

Kompletny model nie posiada rzeczywistych rozmiarów auta, ale mimo to jest całkiem spory. Mierzy 244 x 115 x 63 cm i waży 11,3 kilograma. Twórca powiesił swe dzieło nad drzwiami wejściowymi, a teraz zastanawia się nad większym wyzwaniem.

Lamborghini

Lamborghini

Lamborghini

Źródło: Visualspicer.com

You may also like...