Zdjęcie Foxconnu pokazuje Touch ID na tylnym panelu

Zdjęcie pochodzące z Foxconnu potwierdza lokalizację czytnika Touch ID w modelu iPhone 8. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami znajduje się on na tylnym panelu telefonu.

Informowałem już, że Apple rezygnuje z instalacji w modelu iPhone 8 czytnika Touch ID zintegrowanego z ekranem. Z doniesień wynika, że technologia ta pojawi się dopiero w przyszłorocznych urządzeniach.

Informacja nie jest rzecz jasna oficjalnie potwierdzona, jednakże pojawia się coraz więcej wskazówek sugerujących, że tak właśnie będzie. Na jednej z chińskich witryn opublikowano zdjęcie paczki zawierającej nowe iPhone’y. Widać na nim wyraźnie, że czytnik Touch ID znajduje się tuż pod logiem producenta.

Pasowałoby to do wcześniejszych zdjęć tylnego panelu, na których pod logotypem znajdował się okrągły otwór, idealnie pasujący do czytnika biometrycznego.

Zdjęcie zostało zrobione w chińskim Foxconnie i prawdopodobnie pokazuje telefony przygotowane do testów dla przedstawicieli mediów. Jeśli zdjęcie jest prawdziwe, a nie można tego wykluczyć, oznaczałoby to wówczas, że Apple pozostaje przy tradycyjnych rozwiązaniach.

iPhone 8

Źródło: Feng.com

You may also like...

1 Response

  1. Sierpień 12, 2017

    […] gdzie znajduje się czytnik Touch ID, gdyż na tylnym panelu go nie ma. To kłóci się nieco z poprzednimi zdjęciami, na których czytnik znajdował się na pleckach. Mogły one jednak przedstawiać standardowe […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *