Zimowe klimaty w pecetowych obudowach

Niemiecka firma Cougar, z okazji świąt oraz śniegu zalegającego za oknem, przygotowała białe warianty dwóch modelu obudów do pecetów, zarówno tej z wyższej półki, jak i z niższej.

COUGAR Volant to model przeznaczony dla bardziej wymagającego użytkownika, natomiast COUGAR Solution, to budżetowa obudowa. Oba modele posiadają przedni panel osłonięty siatką, a także poprawioną charakterystykę wentylacji, z możliwością zainstalowania aż ośmiu wiatraków.Obudowy tej firmy wyposażone są w zaawansowany system zarządzania kablami, aby wnętrze naszego komputera zawsze było schludne i uporządkowane, co nie tylko ma związek z estetyką, lecz również poprawia przepływ powietrza. Standardowo z tyłu znajdziemy dwa otwory przeznaczone dla chłodzenia wodnego, zaś siedem slotów na karty PCI, umożliwia zainstalowanie kilku kart graficznych w trybie SLI lub Crossfire, które mogą mieć maksymalną długość nawet 320 mm.

Firma zadbała również o prostotę instalacji napędów, które są w technologii beznarzędziowej, a także zapewniła łatwy dostęp do napędów 2,5″, 3,5″ lub SSD, poprzez zintegrowaną stację dokującą, znajdującą się na szczycie obudowy.

Konstrukcja obudowy została bardzo dobrze pomyślana i dzięki temu zasilacz znajduje się na dole, zapewniając łatwy dostęp do płyty głównej oraz pozostałych komponentów. A jako że zimne powietrze pozostaje na dole, jest to również miejsce najchłodniejsze. Oczywiście nie zapomniano o takim drobiazgu, jak filtr powietrza znajdujący się pod zasilaczem, aby jego wentylatory były chronione przed zapchaniem kurzem.

Obudowy wejdą do sprzedaży w styczniu przyszłego roku.

Źródło: Cougar.de

You may also like...