Colin Furze zmienił się w X-Mena i atakuje ogniem

Colin Furze to młodzieniec, który udowadnia, że aby zostać X-Menem nie trzeba wcale posiadać nadnaturalnych mocy. Wystarczy trochę technologii oraz odpowiednie narzędzia i można posługiwać się mocami, zarezerwowanymi dla komiksowych herosów.

Kilka tygodni temu świat obiegła informacja o pierwszym komiksowym projekcie Colina Furze, którym były pazury Wolverine’a. Oczywiście nie był to gadżet, który można dostać w pierwszym lepszym sklepie z zabawkami. Udało mu się stworzyć prawdziwe stalowe szpony, które podobnie jak u komiksowego bohatera, wysuwają się i chowają na żądanie.

Potem stworzył magnetyczne buty, dzięki którym mógł poczuć się jak Magneto, natomiast teraz udało mu się skonstruować urządzenie, które imituje moc Pyro, jednego ze złoczyńców świata X-Menów. Wykonał specjalne rękawice strzelające płomieniami na odległość niemal 4 metrów.

Gadżet zasilany jest propanem, którego zbiornik znajduje się w plecaku. W rękawicy znajduje się zapalarka, która podpala gaz, gdy ten wyrzucany jest z odpowiednim ciśnieniem ze zbiornika. Jak widać na poniższym filmie, urządzenie funkcjonuje całkiem sprawnie i co ważne jest w pełni bezpieczne dla użytkownika.

Ciekawe jakim teraz projektem zajmie się Colin. Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, zaglądajcie na jego oficjalną stronę, gdzie fani zamieszczają propozycję dotyczące kolejnych bohaterów, którymi Furze miałby się zająć.

Colin Furze

Źródło: Colinfurze.com

You may also like...