3Doodler pomaga dzieciom wyczarować wymarzony świat

Firma 3Doodler wprowadza na rynek kolejny zestaw Build & Play, adresowany do najmłodszych użytkowników. Dzięki kompaktowej drukarce, sami mogą tworzyć własne zabawki.

Drukarki 3D wprawdzie zupełnie nie sprawdziły się w domowych zastosowaniach, ale okazuje się, że mogą nieźle spisywać się w roli zabawek dla dzieci. Potwierdza to firma 3Doodler, która od paru lat oferuje specjalne zestawy dla dzieci, wprowadzające je w świat druku 3D.

Producent przedstawił właśnie najnowszy zestaw o nazwie Build & Play. Dziecko może dzięki niemu puścić wodze swej wyobraźni i wyczarować świat znany z bajek, samodzielnie tworząc go z niczego. Produkt składa się bowiem z kompaktowej drukarki 3D przypominającej pisak, przy pomocy której można stworzyć praktycznie wszystko co się zechce.

3Doodler

Gadżet jest oczywiście całkowicie bezpieczny, a przy tym bardzo łatwy w obsłudze, więc nawet dziecko może się nim spokojnie bawić. Sprzęt zasilają trzy baterie AA, więc rodzice nie muszą się martwić, że ich dzieci będą miały styczność z prądem.

3Doodler

Nowy zestaw 3Doodler możemy zakupić w cenie 30 dolarów. Składa się na niego kompaktowa drukarka, specjalna tacka do tworzenia przedmiotów oraz zapas kolorowego filamentu. W komplecie dostajemy także książeczki zawierające obrazkowe historyjki, które można przenieść do rzeczywistego świata.

Dodam jeszcze, że gadżet przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat.

Źródło

You may also like...