Nowy sezon Fortnite zatopił świat i wprowadził Aquamana

Udostępniono trzeci sezon drugiego rozdziału Fortnite. Na graczy czeka wiele niespodzianek, takich jak zatopienie całej mapy, a także pojawienie się nowych opcji podróżowania.

Zgodnie z obietnicą, Epic Games udostępniło graczom najnowszy sezon popularnej strzelanki Fortnite. Po uruchomieniu gry fanów z pewnością zaskoczą zmiany, jakie zaszły w świecie tej produkcji. Został on bowiem zatopiony, a wiele popularnych lokacji znajduje się obecnie pod wodą.

Wprowadzonych do shootera zmian jest całkiem sporo, a spośród nich wymienić można m.in., nowych przeciwników, a także środki transportu. Te ostatnie są bardzo efektowne, gdyż oprócz zwykłych łódek, można przemieszczać się na rekinach łapanych na wędkę.

Na razie cała mapa jest zalana, więc dostęp do niektórych miejsc jest niemożliwy. Epic zapewnia jednak, że taka sytuacja jest tymczasowa i za jakiś czas poziom wody zacznie się obniżać. Gdy drogi staną się przejezdne, wówczas będzie można odwiedzić więcej lokacji.

Największą atrakcją Battle Pass jest niewątpliwie Aquaman, czyli popularny bohater komiksów DC. Jak możecie zobaczyć na poniższym trailerze, z wyglądu bardzo przypomina postać graną w filmach przez Jasona Momoę.

Fortnite

Oczywiście Aquaman to tylko część nowych atrakcji. Możemy bowiem odblokować nowe skórki, a dodatkowo doszły nowe rodzaje broni. Powróciło też kilka doskonale znanych narzędzi do zabijania, więc przeciwników możemy eliminować na wiele sposobów.

Więcej szczegółów na temat zmian jakie wprowadza nowy sezon, znajdziecie na stronie producenta.

Źródło

You may also like...