45 godzin muzyki w bezprzewodowych słuchawkach Philips TAG5106

MMD oferuje najnowsze bezprzewodowe słuchawki Philips TAG5106. Model przeznaczony m.in. dla graczy ma baterię zapewniającą imponujące 45 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Bezprzewodowe słuchawki mają oczywiście swe zalety i wady. Do zalet zaliczymy pełną swobodę ruchu, której nie krępują nam plączące się przewody. Wadą jest natomiast stosunkowo krótki czas pracy, uzależniony od zainstalowanej przez producenta baterii.

Jeśli szukacie słuchawek, których nie trzeba zbyt często ładować, może Was zainteresować najnowszy model Philips TAG5106, który trafił na polski rynek. To uniwersalny sprzęt, służący nie tylko graczom, ale też do rozmów głosowych oraz słuchania muzyki.

Zastosowano tutaj aż 50 mm przetworniki z neodymowymi magnesami, specjalnie zestrojone do potrzeb graczy przez profesjonalnych inżynierów akustyki. Mamy również system dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X 2.0 w standardzie 7.1. Dzięki realistycznemu odwzorowaniu przestrzeni gracze mają możliwość dokładnego określenia odległości źródła dźwięku. Natomiast odpinany mikrofon obsługuje funkcję wyciszania szumów otoczenia, co pozwoli na łatwiejszą i przyjemniejszą komunikację w trakcie rozgrywki.

Słuchawki mają bezprzewodową komunikację za pomocą sieci 2,4 GHz oraz moduł Bluetooth 5.2, jak również standardowe złącze 3.5 mm. To znacznie rozszerza ich funkcjonalność. W ten sposób można je podłączyć równocześnie do kilku źródeł dźwięku, a następnie przełączać się pomiędzy nimi za pomocą przycisku. Mogą więc służyć do grania, zaś wieczorem przełączymy je na telewizor, aby obejrzeć film bez przeszkadzania domownikom.

Niewątpliwie dużym atutem słuchawek jest ich bateria, która zapewnia do 45 godzin użytkowania. Z kolei o komfort dbają nauszniki wypełnione syntetyczną pianką z pamięcią kształtu, dzięki której dopasują się do kształtu głowy.

Słuchawki Philips TAG5106 są już dostępne w polskich sklepach w cenie 468 zł.

Philips TAG5106
Źródło: Philips

Źródło

You may also like...