Lekkie słuchawki Teufel CAGE ONE stworzone dla fanów gier

Marka Teufel wprowadza na polski rynek nowe słuchawki gamingowe CAGE ONE. Wyposażone w 40 mm przetworniki oraz odłączany mikrofon, będą doskonałym towarzyszem każdego gracza.

Wybór słuchawek gamingowych wbrew pozorom wcale nie jest prosty, gdyż na rynku dostępnych jest masa modeli, z których nie wiadomo na jaki się zdecydować. Każdy ma bowiem inne potrzeby i wymagania, więc musi przejrzeć wiele modeli zanim się na któryś zdecyduje.

Do listy słuchawek do sprawdzenia dopisać można najnowszy model CAGE ONE firmy Teufel. Wyposażono je w 40 mm pełnozakresowe przetworniki liniowe, umożliwiające precyzyjną lokalizację kierunku i źródła dźwięku. Zaś pasywna izolacja nauszników redukuje do minimum hałas zewnętrzny, pozwalając skupić się na rozgrywce.

Nauszniki dopasowują się do kształtu głowy, jednak przepuszczają powietrze, więc nawet podczas długich sesji nie będą nam się pociły uszy. Elastyczny pałąk również dopasuje się do głowy, nie powodując ucisku mogącego obniżyć komfort użytkowania sprzętu.

Oczywiście gamingowe słuchawki nie mogą się obyć bez mikrofonu. Tutaj jest to mikrofon kondensatorowy HD, który można regulować i odłączyć w razie potrzeby. Posiada pasywną redukcję hałasów, co ułatwia innym zrozumienie nas podczas grania lub prowadzenia rozmów.

W zestawie otrzymujemy również 160 cm kabel w oplocie zapobiegającym splątaniu, na którym znajduje się pilot do regulacji głośności. Słuchawki dostępne są na stronie producenta w cenie 369 zł, a oferowane są w kolorach Night Black i Light Gray.

Teufel CAGE ONE
Źródło: Teufel

Źródło

You may also like...