Galaxy Unpacked odbędzie się prawdopodobnie 11 sierpnia

Za nieco ponad miesiąc Samsung zaprezentuje światu swe najnowsze produkty. Według przecieków 11 sierpnia odbędzie się firmowa impreza o nazwie Galaxy Unpacked.

Cały świat czeka aż Samsung zaprezentuje swe najnowsze produkty mobilne. Jeśli wierzyć przeciekom, to już wkrótce będziemy mogli zobaczyć co tym razem przygotowali nam inżynierowie tej marki. Koreański serwis DigitalDailyNews twierdzi bowiem, że kolejna edycja imprezy Galaxy Unpacked odbędzie się 11 sierpnia.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 czasu Eastern Time, czyli o godzinie 16.00 naszego czasu i ma być streamowane na portalu YouTube.

Wprawdzie producent nie potwierdził tego terminu, więc nie możemy go uznać za oficjalny. Jednak wcześniejsze jego komunikaty sugerowały, iż prezentacja nowych produktów odbędzie się późnym latem. To mogłoby pasować do daty podanej przez koreański serwis.

Kluczowym pytaniem pozostaje co koreańska marka oprócz nowych składaków, zamierza pokazać podczas tego wydarzenia. Wiemy bowiem na pewno, że firma zaprezentuje tam dwa najnowsze modele Galaxy Z Fold 3 oraz Galaxy Z Flip 3. Przecieki sugerują jednak, że oprócz tego możemy zobaczyć dwie różne wersje smartwatcha Galaxy Watch 4, jak również najnowsze słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds 2.

Smartwatch oraz słuchawki będzie można kupić prawdopodobnie już w dniu wydarzenia lub kilka dni później. Na nowe smartfony trzeba będzie jednak poczekać kilka tygodni.

Galaxy Unpacked

Źródło

You may also like...