500 tysięcy ebooków za 10 dolarów miesięcznie

Jeżeli lubicie czytać ebooki i robicie to w języku angielskim, to mam dobra wiadomość. Amazon szykuje nam usługę o nazwie Kindle Unlimited, która za jedyne 10 dolarów miesięcznego abonamentu, zapewni dostęp do ponad pół miliona różnych książek.

Polska to zacofany kraj, jeśli chodzi o nowoczesne usługi. Nie działa tu Netlix, który za kilkanaście dolarów miesięcznie oferuje nieograniczony dostęp do filmów oraz seriali i zapewne nie będzie też działać najnowsza usługa księgarni Amazon, która wykorzysta ten model biznesowy do oferowania elektronicznych wersji książek.

Usługa nazywa się Kindle Unlimited i w ramach abonamentu pozwoli na nieograniczone korzystanie z przebogatej biblioteki ebooków oraz audiobooków, zawierających niemalże 600 tysięcy pozycji. Książki będzie można czytać lub słuchać na dowolnym urządzeniu i co prawda nie ma wśród nich wszystkich największych wydawców, to wśród propozycji znajdziemy m.in. Harry Pottera, Władcę Pierścieni, W Pierścieniu Ognia i wiele innych popularnych książek.

A na tym filmie możecie zobaczyć reklamę nowej usługi. Niestety na razie będzie ona dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: Slashgear.com

You may also like...