Acer Polska zwraca pieniądze za zakup laptopa

Acer Polska wprowadza promocję, w której zwraca część kosztów zakupu wybranych modeli laptopów. Promocja rozpoczyna się 10 listopada 2015 roku i potrwa do 11 stycznia 2016 roku.

Promocja polega na zwrocie kwoty, której wysokość zależna jest od zakupionego modelu. Aby otrzymać zwrot należy w ciągu 10 dni od daty zakupu zarejestrować produkt na stronie www.eu-deals.acer.com/pl_PL oraz podać dane: numer seryjny zakupionego urządzenia i numer faktury.

Promocja o nazwie Bonus Innowacyjny oparta jest na zwrocie części kosztów zakupu wybranych urządzeń Acer:

Promocja Bonus Innowacyjny do 31 grudnia łączy się z akcją Gwarancja Niezawodności Acer: Do końca roku wybrane urządzenia konsumenckie i biznesowe objęte są Gwarancją Niezawodności Acer – program obejmuje wybrane urządzenia zakupione między 1 maja a 31 grudnia 2015 r., które w ciągu 30 dni od zakupu należy zarejestrować na dedykowanej stronie internetowej. Jeżeli urządzenie będzie wymagać naprawy gwarancyjnej, zostanie naprawione, a właściciel otrzyma zwrot 100% kosztu zakupu. Lista urządzeń objętych programem, formularz zgłoszeniowy oraz proces rejestracji znajdują się na tej stronie.

Zobacz najtańsze laptopy

Warto także pamiętać, że wszystkie urządzenia Acer zakupione po 24.12.2014 r. objęte są dwuletnią gwarancją w systemie door-to-door.

Źródło: wec24.pl

You may also like...