AirDresser: nowoczesna szafa odświeży naszą garderobę

Samsung wprowadza do sprzedaży nowy produkt, który może się bardzo przydać. Jest to nowoczesna szafa AirDresser, wyposażona w funkcję odświeżania oraz sterylizacji garderoby.

Samsung jest firmą znaną przede wszystkim z elektroniki użytkowej, takiej jak smartfony czy sprzęt RTV. Oferta koreańskiej marki jest jednak znacznie szersza i znajdziemy w niej wiele innych produktów dla domu. Jednym z najnowszych pomysłów firmy jest niezwykła szafa o nazwie AirDresser, której możliwości wykraczają poza zwykłe przechowywanie garderoby.

Wspomniany gadżet może być idealnym rozwiązaniem dla każdego domu, gdyż posiada technologie umożliwiające odświeżanie, ale też sterylizację ubrań. Zastosowano tu autorską technologię Samsunga o nazwie JetSteam, która wdmuchuje w ubrania gorące powietrze.

AirDresser

Według producenta pozwala to usunąć 99,9% wirusów i bakterii, 100% roztoczy, 99% czynników powodujących nieprzyjemny zapach oraz 99% innych szkodliwych substancji. We wnętrzu komory znajduje się także filtr dezodoryzujący, który wychwytuje cząsteczki zapachu z potu, tytoniu i żywności.

AirDresser

Urządzenie posiada również suszarkę z pompą ciepła do suszenia ubrań. Technologia wykorzystuje powietrze o niskiej temperaturze, dzięki czemu nie powoduje ich kurczenia się lub uszkodzeń. Dodatkowo jest tam także specjalny program do pielęgnacji futra, który usuwa do 90% wilgoci, zapobiegając powstawaniu pleśni. Biorąc pod uwagę aktualną porę roku, podczas której futra są w użyciu, jest to bardzo przydatne rozwiązanie.

AirDresser można już od wczoraj kupić m.in., w internetowym sklepie Samsunga. Urządzenie kosztuje około 1490 dolarów.

Źródło

You may also like...