Słuchawki AirPods 2 prawie gotowe. Będą bardziej inteligentne

Znak towarowy zarejestrowany w Hong Kongu oraz Europie potwierdza słuchawki AirPods 2. Przy okazji także ujawnia planowane w nich zmiany, które pozwolą monitorować stan naszego zdrowia.

W Stanach Zjednoczonych AirPodsy są najchętniej kupowanymi słuchawkami bezprzewodowymi, ale na innych rynkach też radzą sobie dość dobrze. Jest to jednak produkt, który pojawił się już jakiś czas temu, więc pora na jego następcę. Inżynierowie Apple pracują nad nim już od jakiegoś czasu. A dzięki najnowszym przeciekom wiemy, że premiera nowego modelu nie jest zbyt odległa w czasie.

Witryna MySmartPrice donosi o zarejestrowaniu przez Apple nowego znaku handlowego w Hong Kongu oraz Europie. Znak dotyczący słuchawek AirPods 2, wskazuje także na zmiany jakie zostaną w nich wprowadzone. We wniosku znaleźć można bowiem informacje dotyczące sensorów monitorujących stan naszego zdrowia.

Oczywiście żadnych konkretów na ich temat na razie nie znamy. Ale biorąc pod uwagę obecność takich funkcji w najnowszej generacji Apple Watch, należało się ich spodziewać również w nowych słuchawkach. To co wiemy na pewno, to obecność Bluetooth 5.0, która powinna zredukować zużycie energii, a także wspierać funkcję Dual Audio.

Być może producent poprawi też odporność sprzętu na zalanie wodą, a także wbuduje w sprzęt asystenta Siri.

AirPods 2

Źródło: Mysmartprice.com

You may also like...