AirPods w sprzedaży dopiero w styczniu?

Jeśli liczyliście na to, że pod choinką znajdziecie bezprzewodowe słuchawki AirPods, to możecie się rozczarować. Najnowsze wieści sugerują, że produkt pojawi się w sprzedaży dopiero w styczniu przyszłego roku.

Apple wprowadzając na rynek iPhone’a 7, zapowiedziało również nowy model bezprzewodowych słuchawek AirPods, które miały pojawić się w sprzedaży równocześnie ze smartfonem. Tygodnie jednak mijają, a produktu jak nie było tak nie ma.Na chwile obecną nie wiadomo kiedy AirPods trafią do sprzedaży, ani też jaka jest przyczyna opóźnienia ich premiery. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że chodzi o jakieś problemy techniczne. Rzecznik Apple przyznał niedawno, że producent potrzebuje nieco więcej czasu na przygotowanie słuchawek, zaś internetowe źródła twierdzą, że inżynierowie koncernu mają problem z jakością dźwięku oraz krótkim czasem działania baterii.

Redaktorzy witryny DigiTimes twierdzą, że słuchawki prawdopodobnie nie trafią do sklepów wcześniej jak w styczniu przyszłego roku. Jeśli więc liczyliście na to, że kosztujące 160 dolarów AirPodsy pojawią się pod Waszymi choinkami, to jest to mało prawdopodobne.

Źródło: Digitimes.com

You may also like...