Nowa aktualizacja Galaxy Buds eliminuje problem z baterią

Słuchawki Galaxy Buds otrzymały niewielką aktualizację, która eliminuje kilka problemów. Jeden z nich dotyczy poprawnego wyświetlania stanu naładowania baterii.

Wprowadzone na rynek kilka dni temu słuchawki Galaxy Buds, już doczekały się pierwszej aktualizacji oprogramowania. Łatka o numerze R170XXUOASC4 nie jest zbyt duża, gdyż waży tylko 1,32 MB. Ale jest dość istotna dla funkcjonowania sprzętu. Naprawia bowiem kilka problemów związanych ze sprzętem, z których część mogła być dla użytkowników irytująca.

Najbardziej uciążliwym problemem było błędne wskazania procentowego stanu naładowania baterii w aplikacji Galaxy Wearable. To dość istotny problem, gdyż użytkownik nie wiedział dokładnie ile energii jeszcze w nich pozostało, czyli jak długo może ze słuchawek korzystać.

Łatka zlikwidowała również bug w menu dźwięków otoczenia. To funkcja dodająca do naszej muzyki otaczające nas dźwięki, dzięki czemu wiemy dokładnie co się wokół nas dzieje. Opcja jest niezwykle przydatna podczas jazdy na rowerze, gdyż pozwala nam słyszeć nadjeżdżające samochody. Ostatnia poprawka dotyczy połączenia Bluetooth, które zyskało na stabilności.

W celu zaktualizowania posiadanych słuchawek, musimy uruchomić aplikację Galaxy Wearable i sparować Galaxy Buds ze smartfonem. Cały proces przeprowadzany jest automatycznie.

Galaxy Buds

Źródło: Galaxyclub.nl

You may also like...