Aktualizacja myPhone FUN5 – rozwiązanie problemu z wysyłką SMSów

W myPhone ponad wszystko cenimy sobie jakość oraz funkcjonalność produkowanych przez nas urządzeń. Dlatego wnikliwie zbadaliśmy odnotowane w ostatnim czasie, przez naszych Klientów incydenty związane z niemożnością wysyłania wiadomości tekstowych typu SMS na urządzeniach myPhone FUN 5.

Po szczegółowej analizie okazało się, że problem występuje tylko u niektórych operatorów komórkowych przy specyficznych ustawieniach sieci i dlatego błąd ten nie został wykryty podczas przeprowadzanych wcześniej testów oprogramowania. W związku ze zdiagnozowaną nieprawidłowością przygotowaliśmy aktualizację oprogramowania, która usuwa zaistniały problem.W zależności od posiadanej wersji oprogramowania aktualizację można wykonać w dwojaki sposób:

Użytkownicy posiadający oprogramowanie FUN5 PL w wersji V 1.0.9 mogą dokonać uaktualnienia do wersji V 1.0.10. poprzez serwer OTA. Przypominamy, że przed wykonaniem uaktualnienia należy sprawdzić czy bateria naładowana jest w co najmniej 30%.

Użytkownicy posiadający oprogramowanie FUN5 PL w wersji V1.0.6 mogą dokonać uaktualnienia wyłącznie poprzez kartę SD. W tym celu na naszej stronie http://www.myphone.pl/aktualizacja-myphone-fun-5/ udostępniliśmy pliki z aktualizacją oraz szczegółową instrukcję postępowania.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją w pierwszej kolejności oraz wykonywanie wszystkich kroków po kolei.

Jednocześnie każdy użytkownik wersji V1.0.6 – może skorzystać z wykonania aktualizacji poprzez nasz serwis. W tym celu prosimy zgłosić taką chęć na nasza infolinię pod nr 71/71 77 400, lub pisząc na adres pomoc@myphone.pl bądź samodzielnie zgłaszając urządzenie do serwisu przez formularz dostępny na stronie: https://www.serwis-myphone.pl/. Przy kontakcie z infolinią prosimy o przygotowanie numeru IMEI urządzenia.

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...

1 Response

  1. Badi pisze:

    Po aktualizacji problem został rozwiązany, wszystko już działa jak należy, sama aktualizacja nie trwa długo