Lexar Professional microSD x1000 256GB – nowa pojemność w ofercie

Marka Lexar zapowiedziała wprowadzenie nowej karty microSD z serii Professional x1000 o pojemności 256GB.

Karty te przeznaczone są do kamer sportowych, dronów, smartfonów i tabletów – z nową pojemnością możliwe jest zapisanie aż 36 godzin wideo w jakości HD, 9 godzin wideo w jakości 4K, 67 600 zdjęć lub 58 100 piosenek. Teraz – niezależnie czy filmujesz swoje przygody, kręcisz materiał reklamowy dronem lub fotografujesz – zmieścisz jeszcze więcej materiału bez konieczności wymiany karty pamięci.Taka ilość danych wymaga szybkiego przesyłu – karta Lexar Professional x1000 UHS-II U3 256GB oferuje odczyt na poziomie 150MB/s, zapis zaś z prędkością 90MB/s. Parametry te można osiągnąć dzięki dołączanemu w zestawie czytnikowi UHS-II USB 3.0, który pozwoli błyskawicznie zgrać i przejrzeć zarejestrowany materiał. Nowa karta o pojemności 256GB jak i pozostałe modele z serii Professional microSD x1000 UHS-II U3 to rozwiązania najwyższej jakości, które ukończyły rygorystyczny proces testowania „Works with GoPro”, dzięki czemu są w stanie osiągnąć optymalną wydajność i kompatybilność z produktami GoPro.

W zestawie z kartą znajduje się licencja na pełną wersję oprogramowania Image Rescue 5 do odzyskiwania utraconych danych (zdjęć lub filmów), nawet po ich skasowaniu lub gdy karta została uszkodzona.

Karty z serii Professional microSD x1000 UHS-II U3, poza nową pojemnością dostępne są także w wersjach 32GB, 64GB oraz 128GB. Na terenie Polski objęte są dożywotnią gwarancją realizowaną przez Polskiego Dystrybutora – firmę My Adventure Sp. z o.o. Więcej informacji oraz sieć sprzedaży marki Lexar dostępna na stronie www.lexar.com.pl.

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...