Zbliżają się Mistrzostwa WoW Arena World Championship 2017!

E-sportowe zmagania w World of Warcraft nabierają rozmachu! W tym roku zapewniamy wam więcej sposobów na uczestnictwo, więcej drużyn i więcej akcji, którą będziecie mogli obejrzeć we własnych domach.

Dlatego, jeśli macie w sobie żyłkę rywalizacji (a kto nie ma?), czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej na temat tych ekscytujących zmian. Istnieje wiele sposobów, w jaki wy, wasza drużyna i wasza społeczność możecie zaangażować się w to wydarzenie.Więcej drużyn, więcej akcji
W tym roku wasza drużyna będzie mieć więcej okazji, by udowodnić swoją wartość na scenie światowej:
– Dodatkowe turnieje kwalifikacyjne w Ameryce Północnej i Europie umożliwią pokazanie się większej liczbie drużyn.
– Otwarte zapisy: nie musicie posiadać punktów rankingowych z Areny, żeby się zapisać. Więc dlaczego jeszcze zwlekacie?
– Zmagania ośmiu najlepszych drużyn będą transmitowane na żywo, dając waszym drużynom szansę na pokazanie swoich umiejętności, a widzom dobry powód do kibicowania drużynom bliskim ich sercom.
Pula nagród: 6 000 USD.

Nagrody za punkty: Kwalifikacje
Aby awansować, drużyny muszą zdobywać punkty podczas różnych wydarzeń:
– Turnieje Online Arena Cups zapewniają punkty najlepszym drużynom, a drużyny z największą liczbą punktów kwalifikują się do regionalnych turniejów LAN.
– Drużyny mogą przystąpić do rywalizacji w dowolnej liczbie rozgrywek pucharowych w swoim regionie.
– Zatwierdzone wydarzenia organizowane przez społeczność również zapewniają punkty – czy jest jakiś lepszy powód, by zaangażować waszą społeczność? Im więcej punktów zdobędziecie, tym większa szansa na kwalifikacje. Proste.


Kinguin - Save on Every Game 468x60

Sposób przyznawania punktów

Punkty zdobywane są przez drużyny, a nie pojedynczych zawodników, dlatego jeśli opuścicie daną drużynę, wasze punkty zostaną przy niej. W kupie siła!

Mistrzostwa regionalne – zdobądźcie swoją koronę!
12 drużyn z Ameryki Północnej i Europy – w zeszłym roku było 8 drużyn.
Wszystkie wydarzenia regionalne rozgrywane są w oparciu o LAN, a drużyny muszą stawić się osobiście.
Finały mistrzostw WoW Arena World Championship
12 drużyn – o 4 więcej niż w ubiegłym roku.
Ameryka Łacińska posiada teraz zarezerwowane miejsce, natomiast Chiny będą reprezentowane przez dwie drużyny – więc lepiej się przygotujcie!

Nie będziecie brać udziału, ale chcecie trzymać rękę na pulsie? Wkrótce będziemy informować, jak i gdzie będziecie mogli obejrzeć te epickie zmagania swoich ulubionych drużyn na drodze do finałów WoW Arena World Championship. Gotowi na wyzwanie? W najbliższych tygodniach podamy informacje o wydarzeniach i zasadach.

Jeśli nie posiadacie jeszcze gry World of Warcraft z najnowszym dodatkiem Legion, to zapraszam na tę stronę. Tu kupicie ją w najbardziej atrakcyjnej cenie.

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...