Amazon rozdaje za darmo popularną grę Battlefield 1

Platforma Amazon Prime Gaming rozdaje za darmo swym subskrybentom grę Battlefield 1. Wkrótce udostępni także inną jej odsłonę zatytułowaną Battlefield V.

Jeśli jesteście subskrybentami platformy Amazon Prime Gaming i lubicie sieciowe strzelanki, to mam dla Was dobrą wiadomość. W ramach płaconego abonamentu możecie za darmo otrzymać grę Battlefield 1 wydaną kilka lat temu przez Electronic Arts. W niedalekiej przyszłości dostaniecie natomiast Battlefield V w wersji na PC.

Oczywiście Amazon nie byłby sobą, gdyby nie wprowadził do tej oferty kilku haczyków. Należy przede wszystkim mieć konto w serwisie, a także aktywne konto Prime. Trzeba także posiadać zainstalowaną na komputerze aplikację Amazon Games. Oferta jest przy tym ograniczona czasowo, więc na skorzystanie z niej jest tylko 30 dni.

Dobrą wiadomością jest natomiast to, że jeśli skończy się nam subskrypcja konta Prime, granie nadal będzie możliwe. Trzeba jedynie pobrać klienta Origin, firmowej platformy Electronic Arts. Rozdawany kod można też od razu aktywować na platformie Origin.

Battlefield 1

Źródło

You may also like...