Android 10 dziś trafił na smartfony OnePlus 6 i 6T

W dniu dzisiejszym użytkownicy chińskich smartfonów OnePlus 6 i 6T, otrzymali obiecanego Androida 10. Aktualizacja wprowadza wiele usprawnień i nowych funkcji.

Zgodnie z obietnicą daną swym klientom, chińska firma OnePlus udostępniła właśnie Androida 10 na dwa kolejne smartfony. Mowa o modelach OnePlus 6 oraz 6T, które na sklepowych półkach pojawiły się w zeszłym roku. Aktualizacja to nie tylko nowe funkcje, ale też wiele usprawnień oraz łatek naprawiających dotychczasowe błędy.

Wśród tych ostatnich jest m.in., łatka naprawiająca problem z automatycznym restartem telefonu po zainstalowaniu aktualizacji. Użytkownik musiał bowiem robić to ręcznie. Użytkownicy z pewnością ucieszą się także z naprawienia pasków nawigacyjnych, a także opcjonalnego Digital Wellbeing. Naprawiono ponadto kłopot z dwukrotnym pojawianiem się ekranu blokady po wprowadzeniu hasła.

Z nowości wymienić można opcję pozwalającą dopasować wyświetlane elementy w obszarze notcha, co pozwala lepiej go zamaskować. Aktualizacja oprócz listopadowej poprawki bezpieczeństwa, dostarcza także pełnoekranową obsługę gestów, jak również funkcję Game Space. Opcja znana z nowszych modeli, pozwala umieścić ulubione gry w jednym miejscu, zapewniając łatwiejszy do nich dostęp.

Usprawnienia dotyczą też wydajności sprzętu, a także WiFi, które lepiej współpracuje z sieciami 5 GHz. Programiści poprawili też funkcjonalność czytnika biometrycznego oraz dodali nowe animacje wyświetlane podczas odblokowywania telefonu. Ostatnie z usprawnień dotyczy funkcji Ambient Display.

OnePlus 6T

Źródło

You may also like...