Nowy składany smartfon Samsunga zadebiutuje już w lutym

Nowy składany smartfon Samsunga pojawi się szybciej niż sądzimy. Według najnowszych doniesień, jego premiera odbędzie się już w lutym.

Pomysł Samsunga na stworzenie własnego składanego smartfona okazał się całkiem sporym sukcesem. Pomimo początkowych problemów technicznych, urządzenie spodobało się Chińczykom, którzy bardzo chętnie je kupują. Koreański koncern doskonale wie, że konkurencja nie śpi i wkrótce rynek zaleją tego typu smartfony. Kuje więc żelazo póki gorące i pracuje nad kolejnym modelem.

Jego premiera może być znacznie bliżej niż sądzimy. Według agencji informacyjnej Yonhap, Samsung prawdopodobnie wprowadzi go na rynek już w lutym przyszłego roku. Agencja potwierdza też wcześniejsze doniesienia o całkowitej zmianie projektu sprzętu. Produkt będzie konstrukcyjnie przypominał nową Motorolę Razer. Taki właśnie wygląd mieliśmy okazję zobaczyć na zdjęciach, które parę dni temu pojawiły się w chińskich mediach społecznościowych.

Prezentacja sprzętu odbędzie się podczas zaplanowanego na luty eventu o nazwie Unpacked. Samsung pokaże na nim również najnowszego Galaxy S11. W odróżnieniu od serii S11, składany smartfon będzie jednak dostępny od razu po jego zakończeniu.

Co ciekawe, Yonhap sugeruje, że nie będzie to Galaxy Fold 2, którego rynkowy debiut odbędzie się dopiero pod koniec 2020 roku. Wyglądałoby więc na to, że koreański koncern planuje w nadchodzącym roku wprowadzić do sprzedaży nie jeden, lecz dwa składane modele.

Pamiętajmy jednak, że powyższe informacje nie są oficjalne, więc powinniśmy do nich podchodzić z dużą rezerwą.

składany smartfon

Źródło

You may also like...