Galaxy Fold wyprzedał się w zaledwie w pięć minut

Samsung nie spodziewał się chyba tak dużego sukcesu Galaxy Fold na rynku chińskim. Tamtejsi klienci, cały zapas produktu wykupili w czasie poniżej pięciu minut.

Chińczycy mają wprawdzie wielu własnych producentów smartfonów, to jednak wciąż bardzo chętnie kupują sprzęt firm z innych krajów. Szczególnie jeśli oferują im nowatorskie rozwiązania, takie jak w przypadku Galaxy Fold.

Najnowszy produkt Samsunga właśnie po raz kolejny pojawił się na chińskim rynku i mimo wysokiej ceny nie czekał długo na nabywcę. Jak wynika mediów społecznościowych producenta, cała partia wyprzedała się w czasie poniżej 5 minut. A dodam, że smartfon kosztuje tam 15999 juanów, czyli około 8640 zł. Oczywiście kluczowym pytaniem jest ile smartfonów producent przygotował dla chińskiego klienta. Tego Samsung niestety nie ujawnił, ale możemy śmiało założyć, że nie było ich zbyt wiele.

Przypomnę, że pierwszy składany smartfon koreańskiej marki posiada 7,3″ wyświetlacz Dynamic AMOLED, a także Snapdragona 855. Użytkownik ma do dyspozycji również 12 GB RAM oraz 512 GB pamięci użytkowej, a także w sumie sześć aparatów. Trzy z nich znajdują się na tylnym panelu, dwa na jedną z części ekranu głównego, a także jeden nad zewnętrznym ekranem. Urządzenie zasilane jest baterią 4380 mAh.

Galaxy Fold

Źródło

You may also like...