Samsung Galaxy Fold 2 na pierwszych zdjęciach

Na chińskim portalu społecznościowym pojawiły się zdjęcia nowego składanego smartfona Samsunga. Widzimy na nich jak Galaxy Fold 2 prezentuje się w rzeczywistości.

Podjęte przez Samsunga ryzyko związane z pierwszym składanym smartfonem, najwyraźniej się opłaciło. Wiemy, że Galaxy Fold okazał się sporym sukcesem w Chinach, gdzie urządzenie wyprzedało się w ciągu zaledwie kilku minut. Koreański koncern kuje więc żelazo póki gorące i już pracuje nad jego następcą.

Galaxy Fold 2

Według przecieków Galaxy Fold 2 będzie kosztował tyle co zwykły smartfon, oraz dostanie zupełnie nowy ekran chroniony szkłem UTG. Do tej pory kolejny produkt Samsunga widzieliśmy jedynie na renderach, ale teraz możemy go zobaczyć także na pierwszych zdjęciach.

Galaxy Fold 2

Na portalu Weibo pojawiło się bowiem kilka pierwszych fotografii prezentujących nadchodzący sprzęt. Widać na nich zupełnie nową konstrukcję urządzenia, które nie składa się już niczym książka. Nowy model wygląda teraz bardziej jak Motorola Razr, gdyż jego wyświetlacz składa się w pionie. Dzięki temu sprzęt jest smuklejszy i ma nowocześniejszy wygląd. Razić mogą jedynie dość grube ramki otaczające wyświetlacz, ale zapewne mają one na celu również ochronę ekranu przed wilgocią oraz brudem.

Galaxy Fold 2

Jak nietrudno zauważyć, nowy smartfon nie posiada już drugiego, zewnętrznego wyświetlacza. Zastąpił go niewielki ekran, który pokazuje m.in., godzinę, datę, pojemność baterii oraz ikony powiadomień. Fotografie ujawniają też obecność podwójnego aparatu z tyłu oraz przedniej kamery umieszczonej w otworze wyciętym w ekranie. Jak więc widać, smartfon nie będzie miał już tylu aparatów co obecny model.

Galaxy Fold 2

Na razie nie znamy bliższych szczegółów technicznych tego sprzętu, ale być może Samsung ujawni trochę konkretów podczas targów CES.

Źródło

You may also like...