Android 4.3 dla Galaxy Note 2

Samsung w ostatnich tygodniach mocno wziął się za wyposażanie swych starszych modeli smartfonów w najnowszego Androida. Do sieci wyciekła właśnie aktualizacja do Androida 4.3 dla Galaxy Note 2.

Użytkownicy smartfonów przyzwyczaili się już do tego, że im starsze urządzenie tym, mniejsze istnieją szanse na otrzymanie nowszej wersji systemu operacyjnego. I dotyczy to w zasadzie każdego producenta, również tych największych.

Samsung ostatnio chyba uzmysłowił sobie, że nawet posiadacze starszego sprzętu nie powinni być porzucani, dlatego rozpoczął akcję udostępniania im najnowszego Androida w wersji 4.3. Takowego dostały nie tylko najnowsze urządzenia jak Galaxy S4, lecz także starsze słuchawki, jak Galaxy Note 2.

Do sieci wyciekła właśnie aktualizacja do Androida 4.3 dla Galaxy Note 2 w modelu GT-N7100. Nie jest to jeszcze oficjalna wersja, lecz przedpremierowa datowana na 16 października, lecz jeśli chcecie ją sobie pobrać, to możecie to zrobić tutaj. A tak wygląda smartfon po zainstalowaniu nowej wersji systemu operacyjnego.

Źródło: Sammymobile.com

You may also like...