Problemy z kalendarzem w iOS7 po zmianie czasu

Apple nigdy nie było perfekcjonistą, jeśli chodzi o sprzęt oraz oprogramowanie, więc co jakiś czas na światło dzienne wychodzą kolejne błędy związane z jednym, lub drugim elementem. Najnowszy błąd ujawniła niedawna zmiana czasu na zimowy.

Z systemem iOS7, użytkownicy iPhonów mają już całkiem sporo problemów, a teraz doszedł kolejny. Zmiana czasu na zimowy spowodowała błędne działanie kalendarza. Co prawda nie wpłynęła na harmonogram alarmów i wydarzeń, lecz wprowadziła pewne rozbieżności.

Co więcej, dzieje się tak nie pierwszy raz co tylko pokazuje, jak Apple lekceważy swych użytkowników. W 2010 roku na iOS4, również podczas zmiany czasu, kalendarz nie zaktualizował harmonogramu alarmów i niektórzy użytkownicy w Europie, wstali nieco później, albo w ogóle nie przybyli na ustalone spotkania. Rok później, gdy kalendarz przestawił się na 1 stycznia 2011, alarmy całkowicie zostały wyłączone. Na szczęście oba te błędy zostały już poprawione.

Jednak iOS7 już miał trzy poważne aktualizacje, przy czym najnowsza poprawiła błędne funkcjonowanie sensorów, których doświadczała część użytkowników iPhona 5S.

Źródło: Appleinsider.com

You may also like...