Android 6.0.1 dla Galaxy S5 dostępny na całym świecie

Samsung poinformował, że Android 6.0.1 Marshmallow dla modelu Galaxy S5, dostępny jest już na wszystkich rynkach, więc posiadacze tego modelu mogą pobierać nowy system bez względu na to, gdzie mieszkają.

W ubiegłym tygodniu Samsung poinformował o udostępnieniu Androida 6.0.1 dla Galaxy S5, jednak wówczas mogli go pobierać jedynie mieszkańcy Korei Południowej i sugerowano wtedy, że wersja dla reszty świata może pojawić się dopiero za parę tygodni.Samsung stanął jednak na wysokości zadania i ogłosił, że Android 6.0.1 Marshmallow dla Galaxy S5 jest już dostępny na wszystkich rynkach i posiadacze smartfona z 2014 roku, mogą go pobierać na swe urządzenia.

Warto jednak pamiętać, aby zadbać o odpowiednią ilość wolnego miejsca w pamięci urządzenia, gdyż aktualizacja jest dość duża i waży aż 1,47 GB. Dobrze byłoby więc pobierać ją poprzez WiFi, żeby szybko nie wyczerpać limitu danych, a dodatkowo trzeba pamiętać o naładowanej do pełna baterii. Przypominam jednak, że w Polsce aktualizacja nie musi pojawić się od razu, dystrybucja jest bowiem przeprowadzana etapami, więc nasz kraj być może będzie musiał poczekać kilka tygodni.

Zobacz tanie smartfony z Androidem

Dodam, że niektórzy operatorzy rozpoczęli dystrybucję Androida 6.0.1 Marshmallow rownież dla Galaxy Note 4 oraz Galaxy Note 5. Na razie mogą go pobierać jedynie mieszkańcy Trynidadu i Tobago, ale reszta świata także powinna go niebawem otrzymać.

Źródło: Sammobile.comYou may also like...