Android 7.0 dla kolejnych urządzeń Samsunga

Samsung opublikował listę urządzeń, których posiadacze mogą się w najbliższym czasie spodziewać aktualizacji do Androida 7.0 Nougat. Część z nich dostanie je w pierwszej, natomiast pozostałe w drugiej połowie roku.

Niedawno Samsung udostępnił Androida 7.0 Nougat dla Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge, natomiast kilka dni temu aktualizacja pojawiła się w Wielkiej Brytanii oraz Czechach, a więc niebawem będzie dostępna również w naszym kraju.Galaxy S7 oraz S7 edge to pierwsze, ale nie jedyne produkty Samsunga, które dostaną aktualizację. Koreański koncern opublikował właśnie listę sprzętu, który w najbliższym czasie dostaną Androida 7.0 Nougat. Znalazły się na niej Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge Plus, Galaxy Note 5, Galaxy Tab A z S Pen, Galaxy Tab S2, Galaxy A3 oraz Galaxy A8.

Powyższe urządzenia otrzymają nowy system operacyjny jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku. Kolejne natomiast dostaną go w drugiej połowie, ale jeszcze nie wiadomo jakie będą to modele.Android 7.0 przyniesie nowy desing, system powiadomień, funkcje powiadomień, tryb wydajności, będzie mieć poprawioną funkcję Always on Display oraz kilka innych elementów. Ciekawie wygląda tu wspomniany tryb wydajności, który dostosuje smartfona do konkretnych zadań. Jeśli będziemy potrzebować dużej mocy obliczeniowej, to na ją zapewni, ale jeśli wybierzemy dłuższy czas działania sprzętu, wówczas ograniczy wydajność telefonu.

Graczom spodoba się na pewno tryb Game, który dostosuje sprzęt do zabawy. Z kolei tryb Entertainment podniesie jakość dźwięku oraz obrazu, byśmy mogli cieszyć się oglądanymi filmami. Będzie też tryb High Performance, który wyciśnie z telefonu pełną wydajność i jakość obrazu.

Równie interesującą funkcją jest Samsung Pass. Jest to system logowania się do wybranych stron internetowych oraz aplikacji, za pomocą odcisku palca. Nie trzeba będzie wówczas pamiętać wielu różnych haseł. System ten wkrótce zostanie zintegrowany również z aplikacjami bankowymi.

Źródło: Samsung.com

You may also like...